Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lipca 2019
  • wyświetleń: 2558

[FOTO] Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych przy Lwowskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 lipca około godziny 16:20 w Bielsku-Białej na ulicy Lwowskiej. Na przejściu dla pieszych w pobliżu cmentarza samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych - 11.07.2019 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 77-letni kierowca Opla, który potrącił 37-letnią kobietę prawidłowo przekraczającą jezdnię (omijanie pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem). Z relacji świadka, który zgłosił się do naszej redakcji wynika, że potrącona poruszała się wraz z psem. Zwierzę także zostało potrącone i w szoku uciekło. Psiaka udało się złapać i zawieźć do lecznicy weterynaryjnej. Nic bardzo groźnego mu się nie stało. Podobnie jak właścicielce, która wprawdzie odniosła obrażenia ciała powyżej dni 7 (wypadek drogowy), ale nie zagrażają one jej życiu. W stosunku do sprawcy wypadku toczy się dalsze postępowanie prowadzone przez policję.

W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Lwowskiej odbywał się jednym pasem. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.