Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 5795

[FOTO] Kraksa z udziałem ciężarówki na S-1 w Wilkowicach. Utrudnienia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek, 1 lipca około godziny 11:40 na S-1 przy granicy Bielska-Białej i Wilkowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Kraksa miała miejsce na jezdni w stronę Żywca.

Kraksa z udziałem ciężarówki na S-1 w Wilkowicach - 1.07.2019 · fot. Bielskie Drogi


Na miejscu interweniowali strażacy i policjanci. Przyczyną kolizji była prawdopodobnie usterka układu hamulcowego pojazdu ciężarowego. Według relacji kierowcy w pewnym momencie zablokowały się tylne koła. Naczepa zaczęła sunąć w poprzek jezdni. Szoferowi nie udało się zapanować nad sytuacją i uderzył w bariery energochłonne rozdzielające pasy ruchu. Nic mu się nie stało. Nie ucierpiał także ładunek w postaci samochodu osobowego.

Przez pierwszą godzinę ruch w stronę Żywca odbywał się pasem awaryjnym. Gdy na miejsce dotarły holowniki pomocy drogowej, ruch został wstrzymany. Usuwanie rozbitej ciężarówki może potrwać do godziny 15:00. Zalecamy objazd ulicą Żywiecką i Bystrzańską.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.