bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3420

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek na pechowym skrzyżowaniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 28 czerwca około godziny 13:00 na al. Andersa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kraksa miała miejsce rejonie łącznika z trasą ekspresową S-52. Do szpitala przewieziono kobietę w ciąży. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Kolizja na al. Andersa - 28.06.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zawinił mężczyzna kierujący Fiatem Punto, który poruszał się al. Andersa w stronę Mazańcowic i zamierzał skręcić w lewo na drogę ekspresową S-52 w stronę Cieszyna. Nie zauważył on, że z przeciwka nadjeżdża Nissan Almera. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Do szpitala na profilaktyczne badania przewieziono ciężarną pasażerkę Fiata. Lekarze stwierdzili, że przyszłej mamie i jej dziecku nic nie dolega.

Sprawa zakończyła się mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. To wyjątkowo niebezpieczne i bardzo pechowe miejsce na lokalnej mapie drogowej. Panuje tam duże natężenie ruchu, a stan infrastruktury drogowej odpowiedzialnej za bezpieczeństwo, daleki jest od ideału. Wystarczy na chwilę stanąć na pobliskim parkingu i zaobserwować ruch. Co kilka minut słychać piski opon i klaksony.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj