bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3787

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Buczkowicach. Ranny 28-latek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 26 czerwca około godziny 14:30 na ulicy Wiślańskiej w Buczkowicach. Na prostym odcinku drogi motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga przez blisko godzinę była zablokowana.

Wypadek motocyklowy w Buczkowicach - 26.06.2019 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 28-letni motocyklista, który najechał na tył samochodu osobowego poruszającego się w tym samym kierunku. Siła uderzenia była bardzo duża. Motocyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu (obrażenia ciała powyżej 7 dni).

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. W czasie czynności kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. To nie jedyne zdarzenie drogowe z udziałem motocykla w dniu w wczorajszym na lokalnych drogach. Chwilę przed godziną 12:00 na ulicy Partyzantów w pobliżu przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą Fabryczną, kierujący motocyklem marki BMW najechał na tył dostawczego Forda. Obywatel Danii mocno się poobijał, ale na szczęście nic poza tym. Sprawa zakończyła się mandatem.

Kolizja na ul. Partyzantów - 26.06.2019 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj