bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3890

Chillout przed Ratuszem, czyli Jarmark Rzemieślniczy

Za nami:

W ramach Festiwalu Miast Partnerskich - "Poznajmy się!" na placu Ratuszowym odbędzie się także Jarmark Rzemieślniczy "We Can Do".

Festiwal Food Trucków - 27.05.2018
Na Jarmarku Rzemieślniczym nie zabraknie food trucków · fot. bielsko.info


Jarmark Rzemieślniczy jest połączeniem nowoczesnej formy z tradycją spotkań rodzinnych, gdzie wszyscy mogą wejść, zintegrować się i wspólnie spędzić dzień na świeżym powietrzu. Jarmark Rzemieślniczy jest wydarzeniem łączącym szeroko pojęte rzemiosło w piknikowej formie, na którym nie zabraknie najlepszych rzemieślniczych piw butelkowanych i z "kija", a stoiska gastronomiczne zaskoczą różnorodnością smaków - od tradycyjnej kuchni polskiej przez grille do pysznych słodkości.

Czekać będzie także mnóstwo atrakcji, m.in.: dj, konkursy i zabawy, zjeżdżalnie w strefie dla dzieci, kino plenerowe, strefa chillout-u oraz wiele więcej.

Jarmark Rzemieślniczy na placu Ratuszowym rozpocznie się w piątek 28 czerwca o godzinie 18.00 i potrwa do niedzieli 30 czerwca do godziny 21.00.

jarmark

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.