bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2019
  • 14 czerwca 2019
  • wyświetleń: 44621

[FOTO] Pożar w Wilamowicach. Spłonął warsztat i lakiernia!

Jedenaście zastępów straży pożarnej gasiło w czwartek wieczorem pożar budynku w Wilamowicach. Spaleniu uległa konstrukcja dachu wraz z poszyciem nad częścią gospodarczą obiektu ok. 200m2. Nie było osób poszkodowanych.

Pożar w Wilamowicach - 13.06.2019
Pożar w Wilamowicach - 13.06.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


O godzinie 20:45 stanowisko kierowania komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej przyjęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego i mieszkalnego w Wilamowicach. Pierwsza na miejsce zdarzenia przybyła jednostka z OSP Wilamowice. Pożar powstał w części, w której znajdował się włączony piec z podajnikiem na paliwo stałe.

W momencie powstania pożaru w obiekcie przebywały cztery osoby, które ewakuowały się przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Na parterze części gospodarczej znajdował się warsztat samochodowy, w którym były cztery samochody osobowe. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przystąpili do gaszenia pożaru.

Równocześnie z prowadzoną akcją gaśniczą, strażacy podawali prąd wody na część mieszkalną obiektu, celem nie dopuszczenia do dalszego rozprzestrzeniania się pożaru.

Po ugaszeniu ognia, strażacy dokonali rozbiórki spalonej konstrukcji dachu oraz spalonych płyt OSB. W wyniku pożary spaleniu uległa konstrukcja dachu wraz z poszyciem nad częścią gospodarczą obiektu. Zniszczeniu w wyniku oddziaływania pożaru oraz spadających dachówek i płyt OSB uległo wyposażenie garażu oraz samochody osobowe znajdujące się wewnątrz warsztatu. Działania zakończono o godz. 23.12.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.