Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2019
  • 14 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3612

Jutro losowanie nagród w miejskiej loterii. Kto wygra Fiata 500?

Za nami:

Jutro na placu Ratuszowym, przed koncertem Shaggiego, nastąpi losowanie nagród w loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej".

Dni Bielska-Białej (dzień pierwszy) - 02.06.2017
Dni Bielska-Białej (dzień pierwszy) - 02.06.2017 · fot. Lucjusz Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Organizator loterii otrzymał 6511 poprawnych zgłoszeń. O godzinie 19.45 nastąpi losowanie nagród. Przypominamy, że nagrodą główną w loterii jest Fiat 500. Ponadto do wygrania są także 2 bony o wartości 10 tys. złotych do biura podróży ITAKA, 5 rowerów Kross Hexagon 6.0 oraz 3 ekspresy ciśnieniowe Krups.

Laureaci o wygranych zostaną poinformowani telefonicznie - nie muszą być tego dnia na placu Ratuszowym. Organizator loterii w poniedziałek podejmie próby kontaktu telefonicznego z laureatami.

Głównym celem loterii jest przekonanie mieszkańców do składania deklaracji podatkowej PIT właśnie w Bielsku-Białej, gdzie na co dzień korzystają z infrastruktury komunalnej, szkół, przedszkoli, szpitala itp. Dzięki temu część podatku dochodowego trafia do budżetu miasta i będzie mogła być przeznaczona na realizację inwestycji i przedsięwzięć wspierających rozwój Bielska-Białej.

Szczegółowy regulamin loterii znajduje się na stronie internetowej www.loteriabb.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.