Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2277

[ZDJĘCIA] Policjanci i pracownicy cywilni oddali krew

Policjanci i pracownicy cywilni z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, a także policyjni emeryci i renciści oraz uczniowie i kadra bielskiego "Mechanika" oddawali honorowo krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych. W akcji uczestniczyło 21 osób. Łącznie personel medyczny pobrał ponad 10 litrów życiodajnej substancji, która trafi do potrzebujących.

Policjanci i pracownicy cywilni oddali krew · fot. KMP Bielsko-Biała


W ramach akcji "100 litrów krwi na 100-lecie Policji" policjanci i pracownicy cywilni Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, a także policyjni emeryci i renciści, uczniowie i kadra Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej honorowo oddali krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych. Podczas akcji, w Mobilnej Stacji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, zebrano ponad 10 litrów krwi dla osób, które najbardziej jej potrzebują.

Zachęcamy wszystkich do oddawania krwi. Można w ten sposób uratować komuś życie! To nic nie kosztuje. Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18. do 65. roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Każdy honorowy dawca kwalifikujący się do oddania krwi, może jednocześnie zostać honorowym dawcą szpiku.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.