bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5787

[ZDJĘCIA] 36-latek wiózł w samochodzie kilogram marihuany!

Policjanci z drogówki zatrzymali 36-latka, który posiadał prawie kilogram marihuany. Bielszczanin wpadł w ręce stróżów prawa podczas kontroli drogowej. Najpierw próbował przekupić policjantów, żeby pozwolili mu odjechać, a gdy to nie poskutkowało zaatakował ich i próbował uciec. Bielski sąd na wniosek śledczych aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

36-latek wiózł w samochodzie kilogram marihuany · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło 5 czerwca około południa. Na ulicy Niepodległości policjanci z wydziału ruchu drogowego zauważyli osobowego Fiata, który miał niesprawne oświetlenie. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kiedy podeszli do kierującego z wnętrza samochodu poczuli charakterystyczny zapach marihuany, a mężczyzna odrzucił od siebie zawiniątko, które wyglądało jak porcja narkotyku. Stróże prawa kazali kierującemu wyjść z pojazdu i oprzeć się o pojazd.

Kiedy 36-latek wyszedł z samochodu zaproponował policjantom łapówkę, prosząc aby nic nie robili i pozwolili mu odjechać. Kiedy stróże prawa poinformowali go, że jest zatrzymany najpierw próbował uciec, a kiedy mu się to nie udało podczas obezwładniania przez policjantów naruszył nietykalność cielesną jednego z nich uderzając go łokciem i odpychając.

Nawet, gdy miał już założone z tyłu kajdanki próbował kopać mundurowych, próbując się uwolnić. Dzięki zdecydowanej postawie mundurowych został skutecznie zatrzymany. Policjanci wezwali na miejsce śledczych z referatu narkotykowego, którzy po przeszukaniu pojazdu ujawnili w nim paczkę z prawie kilogramem marihuany.

36-letni bielszczanin trafił do policyjnej izby zatrzymań, a po nocy spędzonej na komendzie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, próby przekupienia i naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Bielski sąd na wniosek śledczych aresztował 36-latka na 3 miesiące. W celi będzie czekał na rozprawę i wyrok za popełnione przestępstwa, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.