Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1946

[FOTO] Wypadek z udziałem motocyklisty w Szczyrku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielę, 9 czerwca około godziny 15:30 w Szczyrku na ul. Wiślańskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Szczyrku - 9.06.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 39-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z motocyklem marki Honda X11.

W wyniku zderzenia, 39-letni mieszkaniec pow. bielskiego doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie (obrażenia ciała powyżej 7 dni). W czasie czynności służb ratunkowych na drodze łączącej Szczyrk z Wisłą występowały duże utrudnienia w ruchu, które trwały blisko 2 godziny.

Miniony weekend na drogach regionu to był trudny czas dla środowiska motocyklowego. Na drogach ościennych powiatów doszło do kilku poważnych wypadków z udziałem jednośladów. Jeden z nich zakończył się tragicznie. W Osieku (pow. oświęcimski) śmierć na miejscu poniósł 41-letni mieszkaniec tej miejscowości. Jak informuje lokalny serwis Oświęcim 112 - mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.