bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2839

Upały co najmniej do piątku. Temperatura przekroczy 30 stopni!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nadchodzący tydzień będzie gorący, lokalnie nawet upalny. Jak informuje profil Łowcy Burz Podbeskidzie można się spodziewać temperatur powyżej 30 stopni Celsjusza!

upał
Upały co najmniej do piątku. Temperatura przekroczy 30 stopni! · fot. bielsko.info


- Od poniedziałku spodziewamy się wzrostów temperatury maksymalnej w okolice 28-29*C, we wtorek być może temperatura dojdzie i przekroczy 30*C, podobnie może być w środę. Do tego oczywiście dużo słońca. Temperatura minimalna w nocy będzie spadać do 18-20*C więc też wielkiej ochłody nie przyniesie. Taka pogoda powinna utrzymać się do piątku - informują Łowcy Burz Podbeskidzie.

Co do burz... szansa na ich powstanie w naszym regionie, w tym tygodniu, będzie niewielka. Mimo, że napływające powietrze będzie miało potencjał to ciężko będzie go uruchomić.

- Przypominamy też, że w taką pogodę należy spożywać dużo wody, a osoby starsze i małe dzieci powinny unikać przebywania na pełnym słońcu w godzinach południowych - dodają Łowcy Burz.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.