bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2019
  • 9 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5450

Zbiórka pieniędzy na leczenie byłego prezesa bielskiego klubu

Andrzej Wysogląd, współtwórca Podbeskidzia Bielsko-Biała, potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka funduszy na jego leczenie.

Przyjaciele pana Andrzeja, kibice, którzy pamiętają jego wkład w podwaliny klubu, nie opuścili go, gdy znalazł się w potrzebie. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, których wymaga leczenie, rehabilitacja oraz codzienne funkcjonowanie.

- Naszego przyjaciela Andrzeja Wysogląda dotknęła ogromna tragedia - czytamy w informacji na portalu prowadzącym zbiórkę zrzutka.pl.

W wyniku komplikacji po długotrwałym i kosztownym leczeniu choroby serca i układu krążenia (bypassy tętnic) , została mu amputowana noga. Andrzej w obecnej chwili został bez dachu nad głową, opuszczony przez najbliższych i znajduje się w głębokiej depresji.

Przyjaciele i koledzy postanowi pomóc Andrzejowi w znalezieniu lokum i pozyskaniu funduszy na zakup protezy, intensywną rehabilitację i leczenie. Osobną kwestią jest pomoc Andrzejowi w codziennym funkcjonowaniu i znalezieniu środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych.

Przypominamy, że Andrzej Wysogląd jest współtwórcą i długoletnim Prezesem klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała. W klubie wychował całe pokolenia młodych sportowców a zwieńczeniem jego pracy było wprowadzenie piłkarzy Podbeskidzia Bielsko Biała do Drugiej Ligi.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.