bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2019
  • 8 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4882

Radni znaleźli dodatkowe miejsca parkingowe w centrum miasta

Jerzy Bauer i Tomasz Wawak, radni klubu Niezależni.BB, przygotowali interpelację w sprawie nowych miejsc parkingowych. Radni zaproponowali kilka lokalizacji, gdzie można by wygospodarować więcej miejsc parkingowych.

parking, spp, strefa płatnego parkowania, parkowan
Radni znaleźli dodatkowe miejsca parkingowe w centrum miasta · fot. bielsko.info


- Wychodząc naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu na miejsca parkingowe w centrum naszego miasta oraz kierując się sugestiami mieszkańców, przekazujemy kilka propozycji zwiększenia liczby miejsc, w których można by zezwolić na parkowanie samochodów - informują radni.

Jerzy Bauer i Tomasz Wawak wskazali cztery lokalizacje: na ulicy Wyzwolenia w rejonie zjazdu z Ronda Wawrzyczka, na ulicy 1 Maja na odcinku od ulicy Inwalidów do ulicy Kołłątaja, na ulicy Piastowskiej od ulicy Korna do ulicy Słowackiego oraz na ulicy Mickiewicza od ulicy Matejki do końca ulicy Mickiewicza.

- Ponadto wnioskujemy o montaż barierek uniemożliwiających wjazd na trawniki w rejonie Bulwarów Straceńskich i ulicy Górskiej. Poniesienie niewielkiego wydatku pozwoli wprowadzić porządek na terenach rekreacyjnych, gdzie część kierowców pozostawia swoje pojazdy na terenie zielonym, co wielokrotnie powodowało interwencje straży miejskiej - dodają radni.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.