bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3507

[FOTO] Nieodpowiedzialny manewr zakończony kraksą na Hałcnowskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 31 maja około godziny 13:30 na ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na łuku drogi Suzuki zderzyło się z Peugeotem. Uszkodzony został także autobus MZK. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kolizja na ul. Hałcnowskiej - 31.05.2019 · fot. Bielskie Drogi


Do kolizji doszło w momencie, gdy kierowca Suzuki postanowił ominąć stojący na przystanku autobus. Źle zaplanował manewr i doprowadził do zderzenia z Peugeotem jadącym w przeciwnym kierunku. Nie obeszło się też bez uszkodzenia autobusu.

Ratownicy medyczni otoczyli fachową opieką uczestników kolizji (Peugeotem podróżowała rodzina z małymi dziećmi). Nikomu nic groźnego się nie stało. Zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu, bowiem nieopodal jest zwężenie z sygnalizacją świetlną. Konieczne było ręczne regulowanie ruchu. Utrudnienia trwały blisko godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj