bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 3748

Wybieracie się dziś na mecz? Nie zabierajcie ze sobą parasolki

Za nami:

W związku z opadami deszczu, które niestety mogą się przeciągnąć do godzin wieczornych wszystkim kibicom wybierającym się na dzisiejsze spotkanie Portugalia - Argentyna przypominamy, że w związku z polityką bezpieczeństwa FIFA na stadion nie będą wpuszczane osoby z parasolkami.

Sugerujemy by jako zabezpieczenie przed deszczem wybrać wierzchnie okrycie przeciwdeszczowe takie jak, płaszcze, kurtki, czy peleryny. Osoby wyposażone w parasolki proszone będą o ich pozostawienie w depozycie.

Więcej informacji na temat przedmiotów, których nie możemy wnosić na stadion podczas spotkań rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20 Polska 2019 można znaleźć w specjalnym poradniku - asystencie kibica, który dostępny jest pod adresem: www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl/wazne-informacje/asystent-kibica.html

Potyczka Portugalii z Argentyną przez ekspertów i kibiców okrzyknięta została hitem grupowej fazy rozgrywek Mistrzostw Świata FIFA U20. Niektórzy określają ją nawet mianem przedwczesnego finału. Warto być dzisiaj na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Początek meczu o godzinie 18.00

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.