bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 maja 2019
  • wyświetleń: 11051

[FOTO] Jest parking, nie ma chętnych do parkowania. Całe szczęście...

W ubiegłym tygodniu zakończona została budowa brukowanego parkingu przy ul. Tuwima w Bielsku-Białej. Inwestycja została zrealizowana przez prywatnego inwestora, który nieopodal buduje zamknięte osiedle. Maszyny opuściły plac budowy w minioną środę, a na drugi dzień stało się coś nieoczekiwanego.

Osuwisko przy ul. Tuwima w Bielsku-Białej - 27.05.2019 · fot. Bielskie Drogi


Bardzo silne opady deszczu, które wyrządziły straty w całym regionie, nie oszczędziły także owego parkingu. Grunt został podmyty, a część parkingu dosłownie legła w gruzach. Nie trzeba być fachowcem żeby choćby na podstawie przedstawionych zdjęć stwierdzić, że obiekt w sposób bezpośredni zagraża osobom, które postanowią z niego skorzystać. Brak jest jakichkolwiek informacji o potencjalnym zagrożeniu. Na parking można bez żadnych przeszkód wjechać. Jeszcze wczoraj było widać tam dzieci jeżdżące na rowerkach i zupełnie nieświadomych zagrożenia rodziców pilnujących swoich pociech.

W poniedziałek około godziny 9:00 udało nam się skontaktować z przedstawicielem firmy budującej w pobliżu osiedle. Wyraźnie podłamany stratami kierownik budowy, zobowiązał się w trybie natychmiastowym zabezpieczyć urwisko i parking przed dostępem osób postronnych.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.