bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2019
  • wyświetleń: 5095

Dotacja na wymianę kotłów - zmiana miejsca składania wniosków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj

Od 3 czerwca zapisy do programu oferującego dotację do wymiany starych kotłów węglowych będzie można zgłaszać w Biurze Zarządzania Energią Urzędu Miejskiego. Przypominamy, że w ramach programu można otrzymać 7000 zł na wymianie starych kotłów węglowych lub pieców węglowych na nowe ekologiczne źródła ciepła.

piec
Dotacja na wymianę kotłów - zmiana miejsca składania wniosków · fot. bielsko.info


W związku ze zmianą sposobu organizacji udzielania dotacji do wymiany starych kotłów węglowych w ramach "Kompleksowego programu ochrony powietrza atmosferycznego w zakresie ograniczenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery miasta Bielska-Białej z budynków mieszkalnych w roku 2019", zapisy do programu będą realizowane przez P.K. "Therma"przy ul. Grażyńskiego 108, tel. 33/ 812-82-18 tylko do dnia 30 maja br., a od dnia 3 czerwca br. obsługa będzie realizowana w nowej lokalizacji - w Biurze Zarządzania Energią Urzędu Miejskiego, Plac Ratuszowy 6, V piętro, pok. 510 i 511, tel. 33/ 497-15-18 lub 33/ 497-15-24.

W dniu 31 maja br. ze względów technicznych i organizacyjnych nie będzie możliwości zapisania się do programu.

Regulamin udzielania dotacji jest dostępny na stronie www.miastodobrejenergii.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj