bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2019
  • wyświetleń: 4089

[WIDEO] Mamy z Bielska-Białej i Zabrza na podium konkursu

23 mamy z Bielska-Białej oraz 12 mam z Zabrza reprezentowało nasz kraj w międzynarodowym konkursie tanecznym IMASIVO 2019. Meksykańska organizacja o tej samej nazwie zrzesza mamy, które noszą swoje dzieci w chustach lub nosidłach ergonomicznych.W konkursie mamy z całego świata zaproszone zostały do zatańczenia specjalnej choreografii. W tańcu brały udział dwie grupy mam - z Bielska-Białej i Zabrza. Układ choreograficzny został przygotowany przez organizatorów "IMAsivo", a tancerki do tańca przygotowały instruktorki: Kamila Klimont ze Szkoły Tańca Cubana z Bielska-Białej oraz Joanna Panicz z Zachustowanych Tańców z Zabrza.

Nagrania do teledysku kręcono na Placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej i w Lipowej. Kilka dni temu meksykańska komisja wyłoniła najlepsze filmy. Mamy z Polski zajęły wysokie, 3. miejsce. W kategorii międzynarodowej konkursu w wzięły udział 43 zespoły.

Gratulujemy!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.