bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2019
  • wyświetleń: 3230

Mistrzostwa Świata U-20 to ogromne wyzwanie dla bielskiej policji

W sztabie bielskiej komendy odbyło się spotkanie podsumowujące przygotowania do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20 World Cup Poland 2019. Impreza sportowa odbędzie się w dniach 23 maja - 15 czerwca 2019 r. W Bielsku-Białej rozegranych zostanie aż 8 meczy. To ogromne wyzwanie dla policji, jest to bowiem największa impreza sportowa w Polsce w tym roku.

policja zebranie
Mistrzostwa Świata U-20 to ogromne wyzwanie dla bielskiej policji · fot. KMP Bielsko-Biała


Od kilku miesięcy trwają przygotowania do piłkarskich mistrzostw świata U-20 organizowanych przez FIFA. Puchar Świata to nie tylko piłkarskie emocje, ale również ogromne wyzwanie dla policji oraz pozostałych służb i miasta Bielska-Białej. Nad bezpieczeństwem drużyn piłkarskich będą czuwali policjanci z bielskiej komendy oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej.

Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo i porządek nie tylko w dni meczowe, ale przez cały okres trwania turnieju. Dzisiaj w Wydziale Sztabu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyła się narada służbowa podsumowująca przygotowania do tego wydarzenia. Wzięli w niej udział I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej; mł. insp. Krzysztof Gałuszka oraz naczelnicy wydziałów i komendanci komisariatów.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.