bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2019
  • wyświetleń: 9591

[FOTO] Nieudana walka o życie kierowcy Skody. Nie żyje 69-latek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielę, 19 maja około godziny 15:45 na ulicy Cieszyńskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Skody Fabii w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wyglądało nieszczególnie groźne, ale okazało się, że przyczyną zdarzenia jest najprawdopodobniej zawał mięśnia sercowego.

Nieudana walka o życie kierowcy Skody - 19.05.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych informacji wynika, że świadkowie nie podjęli próby reanimacji mężczyzny, który nie dawał oznak życia. Uczynili to dopiero ratownicy medyczni i strażacy, którzy zostali wezwani na miejsce. Walka o życie kierowcy trwała ponad godzinę. Nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna już wcześniej czterokrotnie doznał zawału mięśnia sercowego.

Na miejscu trwają czynności śledczych. Powiadomiono prokuraturę. Ruch na ulicy Cieszyńskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Spółdzielców odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj