bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 3142

[FOTO, WIDEO] Poślizg zakończony srogą kraksą na S-1 w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 16 maja około godziny 21:00 na S-1 w granicach administracyjnych Bielska-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na jezdni od strony Żywca, około 700m przed zjazdem na ulicę Bystrzańską i Żywiecką, samochód osobowy kilkukrotnie uderzył w bariery energochłonne.

Kraksa na S-1 w Bielsku-Białej - 16.05.2019 · fot. Bielskie Drogi


Sytuacja była wyjątkowo groźna. Rozbity Opel Corsa zatrzymał się w poprzek jezdni tuż za łukiem. Wystawiony trójkąt ostrzegawczy został rozjechany. Świadkiem wypadku i autorem poniższego nagrania był pracownik sztabu wyborczego Mirosławy Nykiel. W bagażniku jego Hondy znajdowało się kilkadziesiąt kamizelek odblaskowych, które są gadżetami w politycznej kampanii. Uczestnicy zostali przyodziani w kamizelki odblaskowe i dodatkowo próbowali nimi ostrzec innych kierowców o zagrożeniu. Udało się doczekać do przyjazdu patrolu policji, a trwało to kilka długich minut.

Kierowcy i pasażerom nic groźnego się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj