bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 2175

Dzień Osób z Niepełnosprawnością: bezpłatne konsultacje i badania

23 maja ZUS zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością. W tym roku hasłem wydarzenia jest "Żyj aktywnie!".

W Polsce żyje nawet 7 mln osób niepełnosprawnych. Zaledwie co trzecia jest aktywna zawodowo. To właśnie dlatego w tym roku Dzień Osób z Niepełnosprawnością organizowany przez ZUS odbywa się pod hasłem "Żyj aktywnie!".

23 maja 2019 r., godz. 10.00-14.00
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, ul. Willowa 2, budynek "L"
DZIEŃ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Porady ekspertów z instytucji: ZUS, PZERiI, PFRON, NFZ, MOPS, PUP, PTD, BOIPiP, Urzędu Miejskiego. Indywidualne konsultacje dietetyczne prowadzone przez dr Annę Brończyk-Puzoń (na podstawie dokumentacji medycznej i spisu leków)

Badanie ciśnienia tętniczego we krwi, badanie poziomu cukru we krwi, porady pielęgniarskie (Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych).

Możliwość założenia: Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) - NFZ, konta profilu PUE, dzięki, któremu drogą elektroniczną załatwisz wiele spraw związanych z ZUS.

Wystawa i kiermasz prac: Środowiskowy Dom Samopomocy „Centrum” w Bielsku-Białej, Środowiskowy Dom Samopomocy “Podkowa” w Bielsku-Białej

Wystawa "Rzeczpospolita Ubezpieczonych. Historia ubezpieczeń społecznych 1918-2018".

zus

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.