bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2019
  • wyświetleń: 2600

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej w Galerii SFERA

Za nami:

W Bielsku-Białej, mieście Reksia, Bolka i Lolka oraz innych znanych bajkowych postaci, już 18 maja odbędzie się 2. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej. Organizatorem wydarzenia jest Bielskie Studio Piosenki. Do magicznego świata bajek zapraszamy od godz. 11.00 do Galerii SFERA oraz Klubu Klimat, które zmienią się w tym dniu w prawdziwą Krainę Czarów.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej · fot. materiały prasowe


Podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej w Galerii SFERA usłyszymy najpiękniejsze piosenki z bajek, w wykonaniu młodych i zdolnych wokalistów z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu.

- W Finale II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej zaprezentują się najlepsi soliści i zespoły wokalne, wybrani spośród 450 uczestników eliminacji. Publiczność oczarują przebojami z dobrze znanych, światowych produkcji, np. „Mam tę moc” z filmu Kraina Lodu czy „Kolorowy wiatr” z Pocahontas. Nie zabraknie oczywiście piosenek z polskich filmów, np. „Meluzyna” z Pana Kleksa - informuje Małgorzata Stasiaczek, organizatorka Festiwalu.

Gala Finałowa z atrakcyjnymi nagrodami i wyjątkowym bajkowym pokazem laserowym odbędzie się o godz. 18.00 w Klubie Klimat.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej · fot. materiały prasowe


- 18 maja SFERA zmieni się w prawdziwą krainę bajek - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA -Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy wspólnie z Bielskim Studiem Piosenki wyjątkowe atrakcje, m.in.: zabawy z iluzjonistą, pokazy cyrkowe i baniek mydlanych. W trakcie warsztatów tworzenia zwierzątek z balonów dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością, a podczas bajkowego konkursu - wiedzą o bohaterach najpiękniejszych bajek. Animatorzy przeprowadzą również warsztaty taneczne oraz pomalują buźki w prawdziwie bajkowym stylu. Wszystkie atrakcje są bezpłatne - dodaje Monika Magner.

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej organizowany jest przez Bielskie Studio Piosenki. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Partnerem strategicznym jest Galeria SFERA oraz Klub Klimat.

festiwal piosenki bajkowej

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.