bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2019
  • 15 maja 2019
  • wyświetleń: 1648

Eurodebata młodych w Ratuszu. Każdy może zadać pytanie

Za nami:

Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej organizuje debatę kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Wydarzenie odbędzie się w środę 15 maja o godzinie 12.00 w sali sesyjnej bielskiego Ratusza

- Właśnie skończyłeś 18 lat i to Twoje pierwsze wybory? A może pełnoletni jesteś już dawno, ale kompletnie nie masz pojęcia, na kogo zagłosować? Nie znasz kandydatów, komitetów, programów? To coś dla Ciebie! Weź udział w EuroDebacie Młodych - wydarzeniu, które pozwoli Ci poznać kandydatów z różnych stron i ich postulaty, a w szczególności te, dotyczące młodzieży i będące w granicach zainteresowania młodych wyborców, zadać pytania i wysłuchać wyczekiwany odpowiedzi - informuje Młodzieżowa Rada Miasta.

Udział w debacie potwierdziła już kandydatka Wiosny Anita Ziegler- Chamielec oraz Maciej Konieczny - lider listy KKW Lewica Razem - Partia Razem w okręgu 11.

Organizatorzy debaty zachęcają młodzież do zadawania pytań, które zostaną przedstawione kandydatom w trakcie debaty. Można to zrobić za pośrednictwem formularza internetowego.

Młodzieżowa Rada Miasta może zapewnić młodzieży szkolnej usprawiedliwienia nieobecności na lekcjach.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.