bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2486

Nieletni złodzieje roweru

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży roweru. Trzej nastoletni uciekinierzy z ośrodka wychowawczego skradli jednoślad sprzed sklepu przy ul. Wadowickiej w Bielsku-Białej. Skradziony rower odzyskano, a rabusie trafili do Policyjnej Izby Dziecka.

Do kradzieży jednośladu doszło w sobotnie popołudnie. Właścicielka pozostawiła niezabezpieczony rower przed sklepem, a sama udała się na zakupy. Kiedy wróciła po jej rowerze nie było już śladu.

Powiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwanie złodziei. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć trzej nastolatkowie w wieku od 14-15 lat, którzy przed kilkoma dniami uciekli z jednego z ośrodków wychowawczych na Śląsku.

Mundurowi zatrzymali rabusiów i odzyskali skradzione mienie. Nieletni trafili do Policyjnej Izby Dziecka. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce Sąd Rodzinny.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.