Wiadomości

  • 13 maja 2019
  • wyświetleń: 6251

[FOTO] Nie ma spokoju na obwodnicy. Zakręt zbiera żniwo

Dziś rano na obwodnicy Bielska-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na łuku popularnie zwanym "zakrętem idiotów" w barierki uderzyła kierująca Citroenem C3. Pojazd uległ znacznym uszkodzeniom, a kierowcy podróżujący obwodnicą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kolizja na zakręcie idiotów - 13.05.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Kierującej szczęśliwie nic się nie stało. Musieli interweniować strażacy, którzy przywrócili drogę do ponownego użytku (neutralizacja plamy oleju i uprzątnięcie plastików). Sprawczyni została ukarana mandatem karnym, a utrudnienia trwały ponad godzinę.

Pogoda na najbliższe dni nie wróży nic dobrego. Ma padać, a mokra nawierznchnia zdecydowanie sprzyja kolizjom i wypadkom na nieszczęsnym łuku. Wczoraj w tym miejscu doszło do wypadku z udziałem policyjnego radiowozu. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Kumulacja na "zakręcie idiotów". Rozbity radiowóz!

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj