bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2019
  • 12 maja 2019
  • wyświetleń: 6498

Bilety na kolej linową będzie można kupić przez Internet

Spółka ZIAD nie wprowadzi okresowej karty punktowej dla rowerzystów korzystających z kolei linowej na Szyndzielnię. Właściciel kolei linowej zamierza jednak umożliwić sprzedaż biletów przez Internet, co ma odciążyć kolejki do punktów kasowych.

Testy KL Szyndzielnia - 24.01.2017
Testy KL Szyndzielnia - 24.01.2017 · fot. bielsko.info


Przypominamy, że na kwietniowej sesji Rady Miejskiej radny Jerzy Bauer z klubu Niezależni.BB przedstawił pomysł, aby dla rowerzystów korzystających z kolei linowej na Szyndzielnię wprowadzić okresową kartę na wzór narciarskich skipasów. Szczegółowo o interpelacji radnego pisaliśmy w artykule "Karta na wzór skipasów dla rowerzystów. Propozycja radnego".

Spółka ZIAD zwróciła się z zapytaniem do producenta systemu kasowego zainstalowanego na kolei linowej o możliwość rozbudowania tego systemu tak, by można byłoby zastosować karnety punktowe.

Kolej linowa na Szyndzielni po modernizacji - 10.03.2017
Kolej linowa na Szyndzielni po modernizacji - 10.03.2017 · fot. BM / bielsko.info


- Niestety uzyskano odpowiedź, iż obecny system kasowy funkcjonujący na Szyndzielni nie jest przystosowany do tego rodzaju rozbudowy. Konieczna byłaby jego całkowita, dodajmy, że bardzo kosztowna, wymiana - poinformował Waldemar Jędrusiński, zastępca prezydenta miasta.

Spółka ZIAD w celu odciążenia punktów kasowych pracuje nad wdrożeniem systemu sprzedaży internetowej biletów. Spółka rozważa też możliwość w cenniku oferty dla rowerzystów.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.