bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2019
  • wyświetleń: 2910

Dwa mecze Ukraińców w Bielsku-Białej. Zaproszenie dla kibiców

Od 23 maja do 15 czerwca dwadzieścia cztery drużyny, wśród których jest też Ukraina - będą walczyć o tytuł mistrza świata. Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zostaną rozegrane dwa mecze grupowe z udziałem drużyny Ukrainy. Przygotowano specjalne zaproszenie na mecze dla Ukraińców, którzy mieszkają w Bielsku-Białej.

ukraina
Młodzieżowa reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej · fot. UM Bielsko-Biała


Pracownicy z Ukrainy, którzy mieszkają i pracują w Bielsku-Białej, już dzisiaj mogą kupić bilety na mecze swojej drużyny. Cena miło zaskakuje i dostępna jest naprawdę dla każdego. - Byłem na towarzyskim meczu w Bielsku-Białej i teraz wybieram się z przyjaciółmi ponownie. Będziemy głośno, wspierać naszą drużynę piosenkami, będziemy po prostu kibicować. Jesteśmy gotowi! - mówi Taras ze Lwowa. Bilety można kupić już dzisiaj, ceny zaczynają się od 10 złotych.

24 maja o godzinie 20.30 rozpocznie się mecz Ukraina - USA. Sześć dni później, 30 maja, Ukraińcy zmierzą się w Bielsku-Białej z Nigeryjczykami.

Ukraińcy mieszkający w Bielsku-Białej niecierpliwie oczekują na start Mistrzostw Świata U-20 . - Piłka nas łączy w Polsce, bo na co dzień mamy mało czasu na spotkania z rodakami. 24 idziemy razem, aby wspierać naszą drużynę, to dobra okazja na spotkanie w swoim gronie - mówi Julia z Kijowa.

Osoby niezdecydowane i te, które obawiają się korków ulicznych i kłopotów z dojazdem na stadion w dni meczowe mogą korzystać za darmo z komunikacji miejskiej. Wystarczy, że będą posiadały bilet na mecz. Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata U-20 trwać będą w Polsce od 23 maja do 15 czerwca.

Bilety dostępne są tylko przez internet. Zamówić je można tutaj: pl.fifa.com/u20worldcup/organisation/ticketing. Jedna osoba może kupić do 10 biletów.

ukraina


---

Збірна України чекає на тебе в Бельсько-Бялій

23 травня в Польщі розпочнеться чемпіонат світу з футболу серед команд U-20. Двадцять чотири команди - серед яких є теж Збірна України - будуть боротися за титул чемпіона світу. Стало відомо, що матчі збірної України U-20 на Чемпіонаті світу-2019 в Польщі покаже UA-Перший, але ніяка телетрансляція не замінить похід на стадіон. Тільки на стадіоні ви можете реально підтримати свою команду. Що може бути краще для свята футболу, ніж яскраві трибуни, прикрашені самими вболівальниками? Працівники з України, які живуть і працюють в Польщі вже сьогодні купляють білети, дивуючись, що ціна доступна для кожного. - Я був на товариському матчі в Бєльсько і знову приїду з друзями. Підтримка своєї команди «стоячи» - одна з головних традицій фанатів усього світу. Для нас абсолютно неможливо підтримувати улюблену команду сидячи, без пісень і активних рухів. Ми готові! - каже Тарас зі Львова Всі хто бажає підтримати українську команду мають можливість вже сьогодні придбати квитки, ціна від 10 злотих.

Календар матчів у групі D - 24.05.2019 Україна — США (Бельсько-Бяла), 27.05.2019 Катар — Україна (Тихи), 30.05.2019 Нігерія — Україна (Бельсько-Бяла). Кожен, хто вперше прийшов на трибуну, приходить туди за тим, щоб побачити футбол. - Саме заради футболу, заради підтримки своєї команди ми збираємося разом, саме це - те, що нас об'єднує, а особливо в Польщі. - наголошує Оксана з Києва Для усіх фанів, місто Бєльсько-Бяла приготувало ще одну несподіванку, у дні проведення футбольних громадський транспорт буде безкоштовним. Нагадаємо, чемпіонат світу серед збірних U-20 відбудеться у Польщі з 23 травня по 15 червня.

Квитки на футбол можна придбати тільки в інтернеті, причому не більше десяти штук в одні руки на сайті pl.fifa.com/u20worldcup/organisation/ticketing/ Якщо на футбол йдете не одні, купіть квитки друзям, і ви будете впевнені, що на футболі сидітимете поруч.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.