bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2019
  • wyświetleń: 1673

Debata kandydatów do Parlamentu Europejskiego w auli ATH

Za nami:

Dziś o godz. 18.00 w auli Akademii Techniczno-Humanistycznej odbędzie się debata otwarta debata kandydatów do Parlamentu Europejskiego zorganizowana przez WWF Polska.

- W trakcie debaty kandydaci będą poruszać lokalne wątki: problem zanieczyszczonego powietrza i brak wody pitnej w Beskidach, nietrafione inwestycje, jak choćby powstanie zapory wodnej na potoku Wilkówka w Wilkowicach, budowa kolejnych ośrodków narciarskich w Wiśle, Szczyrku i Istebnej kosztem wycinki drzew, niedostatecznie chroniona Dolina Górnej Wisły, obszar największej w Europie ostoi ptaków wodnych i błotnych - informują przedstawiciele WWF Polska.

W roli prelegentów pojawią się: Grażyna Kulik (Zieloni) i Paweł Kobyliński (PO). Organizatorzy czekają jeszcze na potwierdzenie kandydatów z innych partii politycznych.

Debata odbędzie się 8 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Auli Akademii Techniczno-Humanistycznej przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej.

Debata będzie transmitowana na żywo na Twitterze WWF Polska.

debata

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.