bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2019
  • wyświetleń: 3018

[ZDJĘCIA] Rowerowy patrol straży miejskiej już w terenie

Od 1 maja funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego straży miejskiej w Bielsku-Białej rozpoczęli służbę w patrolu rowerowym.

Rowerowy patrol straży miejskiej już w terenie - 1.05.2019 · fot. Straż Miejska w Bielsku-Białej


Strażnicy w okresie od kwietnia do października będą kontrolowali przede wszystkim parki, Bulwary Straceńskie, rejon lotniska w Aleksandrowicach, okolice miejskich kąpielisk, a także wszystkie ścieżki rowerowe. Dzięki wyposażeniu rowerów w silniki elektryczne podczas najbardziej aktywnych dni funkcjonariusze będą mogli w krótszym czasie skontrolować większy obszar.

Funkcjonariusze wchodzący w skład patrolu zostali wyposażeni w rowery elektryczne marki Cube Acid hibrid one 500. Koszt zakupu roweru wraz z niezbędnym wyposażeniem wyniósł 8080 zł.

Po zakończeniu tegorocznej służby patrolu rowerowego i przeanalizowaniu jego efektywności, Straż Miejska w Bielsku-Białej podejmie decyzję o ewentualnym zwiększeniu patroli rowerowych w 2020 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.