Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2019
  • 4 maja 2019
  • wyświetleń: 5776

Utrudnienia dla pieszych w centrum Wapienicy

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu w ruchu pieszym na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej w centrum Wapienicy.

cieszyńska
Ulica Cieszyńska · fot. MZD Bielsko-Biała


Prace są prowadzone na ul. Cieszyńskiej na odcinku 80 metrów w rejonie ul. Jaworzańskiej oraz od ul. Cieszyńskiej do ul. Tylnej.

W związku z powyższym piesi zostaną skierowani:
  • od strony północnej, z kierunku Cieszyna: chodnikiem ul. Cieszyńskiej, następnie tymczasowym chodnikiem na terenie wykonawcy, ul. Twórczą z możliwością dojścia do przystanku MZK lub dalej do ul. Tadeusza Regera i ul. Cieszyńskiej.
  • od strony południowej, z kierunku Cieszyna: chodnikiem ul. Cieszyńskiej, następnie chodnikiem należącym do ośrodka zdrowia, chodnikiem przy ul. Tylnej, kolejno tymczasowym chodnikiem na terenie przyszkolnego parku do ul. Słowiańskiej, a następnie ul. Celtycką do drogi biegnącej wzdłuż potoku, aż do ul. Cieszyńskiej.


cieszyńska
Tymczasowa organizacja ruchu

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.