bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 maja 2019
  • 25 maja 2019
  • wyświetleń: 7454

Kolejna edycja Holi Święto Kolorów Bielsko-Biała

Za nami:

Ogólnopolska edycja - Holi Święto Kolorów - w ramach trasy "Pokolorujmy Polskę 2019" zawita także do Bielska-Białej. Impreza odbędzie się w sobotę 25 maja na Błoniach. Początek o godzinie 15.00.

Bielski Holi Festival - Święto Kolorów w Bielsku-Białej - 02.06.2017 · fot. Krystian Sekut Photo


Holi Święto Kolorów to bezpłatna impreza szczególnie popularna wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Kolorowe proszki to nic innego jak mąka zabarwiona naturalnymi barwnikami spożywczymi wraz z drobną domieszką talku. Są one w pełni nieszkodliwe dla człowieka, a także są w 100% zmywalne z ciała, włosów i ubrań.

- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! W poprzednich udział wzięło około 150 tys. osób, w tym roku spodziewam się jeszcze więcej uczestników - mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów? Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Link do wydarzenia na Facebooku - www.facebook.com/events/524011728123948/

Holi Festival Poland

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.