bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2445

[ZDJĘCIA] Wielu policjantów czuwało nad bezpieczeństwem kibiców

Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnikami miejskimi, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Bielska-Białej i Jastrzębia.

Wielu policjantów czuwało nad bezpieczeństwem kibiców - 28.04.2019 · fot. KMP Bielsko-Biała


W niedzielę na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS 1962 Jastrzębie. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz policyjnymi spottersami i strażnikami miejskimi.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, mógł bezpiecznie kibicować swojej drużynie, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do incydentów i zakłóceń spokoju.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.