Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2019
  • 3 maja 2019
  • wyświetleń: 6557

[WIDEO] Podsumowanie kolejnego etapu rozbudowy ważnych ulic

Miejski Zarząd Dróg opublikował kolejny odcinek kroniki budowy DK-52 - rozbudowy ulic Krakowskiej i Żywieckiej w Bielsku-Białej.W ostatnich dniach kwietnia roboty były prowadzone na wszystkich odcinkach ulicy Krakowskiej i Żywieckiej. Najwięcej pracowników firmy Eurovia pracuje na wysokości Stadionu Miejskiego ze względu na rozpoczynające się pod koniec maja Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

- Przygotowujemy się do robót bitumicznych, kończymy roboty brukarskie i w najbliższych dniach chcielibyśmy ułożyć brakujące odcinki warstw bitumicznych - mówi Sebastian Stawiarz, dyrektor kontraktu Eurovia Polska.

Prace postępują także na ulicy Krakowskiej. Wybudowano wszystkie mury oporowe oraz trzy przepusty. Do wybudowania pozostał jeszcze jeden przepust i most potoku Krzywa.

- Obiekt jest posadowiony bardzo głęboko na 11 metrach. Mamy ukończone roboty ziemne i rozbiórkę starego przepustu, przygotowujemy się do posadowienia fundamentów pod nowy obiekt mostowy - dodaje Sebastian Stawiarz.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.