bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9869

[FOTO] Wypadek w Komorowicach. Trzy osoby trafiły do szpitala!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielę, 28 kwietnia około godziny 12:45 na skrzyżowaniu Mazańcowickiej z Komorowicką w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Komorowicach - 28.04.2019 · fot. Bielskie Drogi


Pierwszej pomocy uczestnikom zderzenia udzielali świadkowie, a następnie druhowie z lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Komorowicach Śląskich. Następnie do działań dołączyli strażacy z "państwówki" i zespoły ratownictwa medycznego Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowanych było pięć osób, z czego trzy trafiły do szpitala na leczenie. Jedna z rannych osób to kobieta w ciąży.

Przyczynę i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. Wiadomo, że na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna (pulsacyjne żółte). Z relacji świadków wynika, że kobieta kierująca Skodą jechała ulicą Grażyńskiego od strony ulicy Kwiatkowskiego. Miała zatrzymać się i ustąpić pierwszeństwa kierowcom jadącym ulicą Mazańcowicką, ale tego nie zrobiła. Wjechała z pełną prędkością na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z Fordem jadącym ulicą Mazańcowicką od ronda w stronę komisariatu.

Ruch w obrębie skrzyżowania na czas trwania akcji ratowniczej był zacznie utrudniony. Wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu ciągle trwają czynności dochodzeniowo-śledcze policji (stan na godzinę 13:50). Utrudnienia mogą potrwać jeszcze godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj