Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2019
  • 27 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 14264

[FOTO] Próba samobójcza na Hałcnowskiej. Skok pod samochód!

Do szalenie niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj około godziny 15:45 na ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej. Kobieta próbowała odebrać sobie życie skacząc pod przejeżdżające samochody. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Niestety zanim policjanci i ratownicy dotarli na miejsce, doszło do potrącenia.

Próba samobójcza na ul. Hałcnowskiej - 26.04.2019 · fot. sid / bielsko.info


Z informacji przekazanych przez świadków wynika, że prób było kilka. Na szczęście dla niedoszłej samobójczyni ruch na ul. Hałcnowskiej był mocno spowolniony ze względu na duże natężenie. Jeden z kierowców zatrzymał się i próbował obezwładnić awanturującą się kobietę. Ta wyrwała się mu i wbiegła wprost pod koła Audi Q3. Kierowca tego pojazdu niemalże zdołał się zatrzymać, ale jednak doszło do niegroźnego potrącenia. Po tej sytuacji do akcji wkroczyło kilka postronnych osób i udało się powstrzymać kobietę.

Niedoszła samobójczyni doznała niegroźnych obrażeń ciała (otarcia naskórka i stłuczenia). Została opatrzona przez ratowników medycznych i trafiła do placówki leczniczej dla osób z problemami psychicznymi. Na Audi Q3 nie stwierdzono żadnych uszkodzeń. Właściciel pojazdu oświadczył, że odstępuje od składania zawiadomienia o umyślnym uszkodzeniu pojazdu. Policjanci sporządzili notatkę, a droga została odblokowana po kilkudziesięciu minutach.

Zamknięcie drogi spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu. W pobliżu miejsca zdarzenia jest zwężenie sterowane sygnalizacją świetlną. Zwężony odcinek jest na tyle długi, że nie widać jego końca. Kierowcy jadący w stronę ulicy Wyzwolenia wjeżdżali na zwężony odcinek drogi, nie zdając sobie sprawy z tego, że nie kawałek dalej przejazd jest wstrzymany. Ruch na zwężonym odcinku musieli przywrócić policjanci.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.