Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2019
  • 1 maja 2019
  • wyświetleń: 1551

15. rocznica wejścia Polski do UE. Pod urzędem zabrzmi Oda do Radości

Za nami:

1 maja 2019 roku będziemy świętować 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Aby uczcić ten okrągły jubileusz, podobnie jak w innych miastach, również w Bielsku-Białej 1 maja 2019 r. o godz. 12.00 zostanie odśpiewana „Oda do radości.”

ratusz bielsko, flaga, unia europejsk
15. rocznica wejścia Polski do UE. Pod urzędem zabrzmi Oda do Radości · fot. UM Bielsko-Biała


Pozytywne skutki członkostwa wyraźnie widać w polskich miastach. Europejski wspólny rynek pozytywnie wpłynął na naszą sytuację gospodarczą. Dzięki środkom finansowym z UE samorządy zrealizowały wiele inwestycji infrastrukturalnych, rewitalizacji, powstało wiele nowoczesnych obiektów sportowych i kulturalnych. Nasi mieszkańcy zyskali swobodę podróżowania oraz korzystają z szeregu programów społecznych od wymian młodzieży po szkolenia dla pracowników.

Aby uczcić ten okrągły jubileusz, podobnie jak w innych miastach, również w Bielsku-Białej 1 maja 2019r. o godz. 12.00 zostanie odśpiewana "Oda do radości." W tym symbolicznym wydarzeniu, które odbędzie się przed Ratuszem wystąpią Chór "Echo" z Domu Kultury Włókniarzy oraz Chór GOSPEL z Domu Kultury w Olszówce.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.