Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3566

Dzielnicowy z Wilkowic odzyskał skradziony samochód

Mł.asp. Marcin Krawiec z Komisariatu Policji w Szczyrku podczas obchodu rejonu służbowego odzyskał skradzionego w Częstochowie, wartego 63 tyś. zł osobowego Citroena. Uwagę mundurowego zwrócił pojazd, który stał nietypowo zaparkowany w rejonie Szpitala Kolejowego w Wilkowicach. Po sprawdzeniu okazało się, że został on skradziony w Częstochowie.

Do zdarzenia doszło w Wielki Piątek. Mł.asp. Marcin Krawiec w godzinach wieczornych pełnił służbę obchodową Wilkowic. Podczas kontroli parkingów w rejonie Szpitala Kolejowego jego uwagę zwrócił osobowy Citroen. Postanowił sprawdzić pojazd w policyjnej bazie danych.

Okazało się, że pojazd został skradziony na terenie Komisariatu IV Policji w Częstochowie i poszukują go policjanci w całym kraju. Na miejsce została wezwana ekipa śledczych i technik kryminalistyki, którzy wykonali oględziny w celu identyfikacji osoby, która nim przyjechała. Następnie pojazd został zabezpieczony i przygotowany do wydania go prawowitemu właścicielowi.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.