bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4791

Poszukiwany sprawca rozboju. To najprawdopodobniej Ukrainiec

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który w dniu 1 marca 2019 roku, ok. godz. 2.05 nad ranem, w Bielsku-Białej na Placu Ratuszowym wspólnie z inną osobą dokonał rozboju.

Sprawcy po użyciu wobec pokrzywdzonego przemocy - uderzeń pięściami i kopaniu po ciele i głowie pokrzywdzonego - zrabowali portfel wraz z zawartością. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

- Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów. Poszukiwany mężczyzna jest najprawdopodobniej narodowości ukraińskiej. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 33 825-01-00 lub numery alarmowe Policji; 997, 112. Gwarantujemy anonimowość - informuje bielska policja.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.