Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 20058

Gruba burda pod lasem. Ranny policjant i uszkodzony radiowóz!

Do niecodziennego i nietypowego incydentu doszło w nocy z piątku na sobotę na terenach leśnych przy granicy Bielska-Białej i Bystrej. Policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z zakłóceniem ciszy nocnej. Okazało się, że pod lasem przy suto zakrapianej imprezie baluje ponad 100 osób. W stronę radiowozu poleciały butelki i kamienie. Reakcja policji była natychmiastowa.

Interweniujący funkcjonariusze wezwali wsparcie, a rozmach służb zaskoczył chyba wszystkich imprezowiczów i chuliganów. W ciągu kilkunastu minut zaroiło się od radiowozów, a towarzystwo częściowo rozeszło się. Kilkoro agresorów nie dawało za wygraną i próbowali zmierzyć się z policjantami. Efekt to dwóch zatrzymanych i jeden, na szczęście niegroźnie ranny funkcjonariusz.

Wsparcia bielskim policjantom udzieliły patrole m. in. z Pszczyny, Cieszyna i Katowic. Trwają dalsze czynności w tej sprawie, a dwóch zatrzymanych usłyszy zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy i naruszenie ich nietykalności.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.