Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9606

[FOTO] Demolka na osiedlowej uliczce. Sprawca kompletnie pijany!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Okres świąteczny to ten czas, gdy policjanci i służby ratunkowe mają więcej pracy niż zwykle. Mimo wzmożonych kontroli policji na drogach, nie udaje się wyłapać wszystkich pijanych kierowców zanim doprowadzą do kolizji czy wypadku. Do szalenie niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj około godziny 17:00 na ul. Tymiankowej w bielskiej dzielnicy Wapienica. W roli głównej pijany kierowca.

Pijacka kraksa na ulicy Tymiankowej - 21.04.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Mężczyzna kierujący Peugeotem na wąskiej osiedlowej drodze jechał z dużą prędkością. W pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w zaparkowane samochody. Próbował jeszcze uciekać, ale zakończył jazdę na płocie. Pieszą ucieczkę udaremnili mu okoliczni mieszkańcy, którzy przekazali go w ręce stróżów prawa. Na tej samej drodze w piękne słoneczne popołudnie spacerowali ludzie i bawiły się dzieci. Szczęśliwie nie doszło do tragedii. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna znajduje się pod znacznym wpływem alkoholu. Został zatrzymany i toczy się wobec niego postępowanie.

Wczoraj wieczorem w Szczyrku także doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Niestety w tym przypadku poza samochodami także ucierpieli ludzie. Szczegółowo pisaliśmy o tym artykule: [FOTO] Pijacka szarża przez Szczyrk przerwana groźnym wypadkiem!

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.