Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1407

Niezwykłe dekoracje w każdym akwarium

Materiał partnera:

Efektowne akwarium z niezwykłymi dekoracjami, które sprawią, że zbiornik będzie wyglądał jak prawdziwy akwen idealnie imitujący naturalne środowisko wodne to marzenie większości akwarystów. Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele możliwości wzbogacenia akwarium o piękne gatunki roślin oraz unikalne gatunki ryb, a także oryginalne dekoracje. Należą do nich ozdobne korzenie, niesamowite kamienie, sztuczne rośliny i elementy z ceramiki. Dekoracje można dobrać do wielkości zbiornika i urządzić swoje akwarium we własnym, indywidualnym stylu.

Niezwykłe dekoracje w każdym akwarium


Różnorodne korzenie do akwariumW ofercie sklepu internetowego https://www.plantica.pl/produkty/materialy-dekoracyjne znajdują się naturalne, niezwykle dekoracyjne korzenie o pięknych, naturalnych kształtach. Korzenie pochodzą z Dalekiego Wschodu i charakteryzują się szybkim namakaniem i tonięciem. Dzięki temu zawsze znajdują się na dnie zbiornika jako naturalny element scenerii akwarium. Dekoracyjne korzenie znakomicie sprawdzają się zarówno w małych zbiornikach akwariowych, jak również w nietypowych akwariach typu krewetkarium. Należy podkreślić fakt, że wszystkie oferowane korzenie są w pełni bezpieczne dla roślin i zwierząt nie mając negatywnego oddziaływania na życie w akwarium. Wymiary korzeni są różne, jednak mieszczą się w zakresie od 15 do 25 cm.

Drobne korzenie ozdobne przeznaczone do małych akwariówNiewielkie, efektowne korzenie stanowią piękną ozdobę małego akwarium przykuwając uwagę oryginalnym kształtem, a także kolorem. Korzenie pochodzą z Azji i są całkowicie bezpieczne dla żywych organizmów w zbiorniku. Nie barwią wody, nie ulegają zniszczeniu i są łatwe w czyszczeniu. Najmniejsze korzenie mają wielkości ok. 10-20 cm.

Duże korzenie dekoracyjne VINESSNaturalne korzenie ozdobne VINESS zostały sprowadzone na specjalne zamówienie z Dalekiego Wschodu. Nie mają żadnego negatywnego wpływu na życie żywych organizmów w zbiorniku. Są niezwykle okazałe, średniej wielkości korzenie ważą około 1,5-2kg i zwykle mają standardowe wymiary 50x50x30cm.

Oryginalna tuba z kory drzewNiezwykle oryginalną scenerię w akwarium tworzą naturalne tuby wykonane z kory korkowej. Kora korkowa jest lekka, dlatego, aby zapobiec wypływaniu jej na powierzchnię wody - trzeba ją odpowiednio obciążyć. Kora korkowa nie barwi wody i nie wpływa negatywnie na życie mieszkańców akwarium. Najmniejsze tuby z kory mieszczą się w wymiarze ok. 20x40cm.

Skały maskownice do ukrywania elementów technicznychElementy maskujące grzałki i inne ważne urządzenia do akwarium mogą jednocześnie stanowić atrakcyjne dekoracje. Maskownice wykonane z trwałego, efektownego materiału mają porowatą strukturę i wyraziste barwy, dzięki czemu przypominają naturalne skały w akwenie. Pomalowane specjalnym lakierem, nietoksycznym dla organizmów żywych, długo zachowują trwałość i są niezwykle dekoracyjne. Sztuczne dekoracje znakomicie maskują różne funkcjonalne rury, grzałki oraz filtry sprawiając, że akwarium wygląda jak naturalne środowisko wodne dla roślin i ryb.