Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4840

Policjanci ze Szczyrku odzyskali utracony samochód i pieniądze

Mundurowi ze Szczyrku odzyskali pochodzącego z przestępstwa Opla wartego ponad 5 tys. euro. Zatrzymany 35-latek jechał samochodem kiedy został zatrzymany do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu samochodu - zarejestrowanego w Austrii - w policyjnej bazie okazało się, że został on przywłaszczony. Mężczyzna miał w aucie jeszcze blisko 3 tys. euro gotówki, również pochodzącej z przestępstwa oraz narkotyki.

samochód kradzież
fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci ze szczyrkowskiego komisariatu zatrzymali w poniedziałkową noc przejeżdżającego przez Wilkowice Opla Insignię. Samochód zarejestrowany w Austrii po sprawdzeniu przez policjantów w policyjnej bazie danych okazał się być utracony w wyniku przestępstwa. Jego przywłaszczenie prawowity właściciel zgłosił w komendzie w Pleszewie, a pojazdu szukali policjanci w całej Polsce.

Podejrzewany o przywłaszczenie mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W samochodzie, którym jechał mundurowi znaleźli jeszcze marihuanę i 2800 euro w gotówce, które również pochodziły z przestępstwa. Sprawą zajęli się śledczy ze szczyrkowskiego komisariatu, którzy zgromadzili niezbędne dowody.

samochód kradzież
fot. KMP Bielsko-Biała


35-latek usłyszał zarzuty przywłaszczenia samochodu i pieniędzy oraz posiadania narkotyków, za które grozi łącznie do 3 lat więzienia. Odzyskany przez stróżów prawa samochód oraz pieniądze zostały zabezpieczone i trafiły do swojego prawowitego właściciela.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.