Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4201

[FOTO] Kraksa na węźle w Komorowicach. Seicento na dachu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 12 kwietnia około godziny 22:30 na zjeździe z drogi ekspresowej S-52, na ulicę Warszawską w Bielsku-Białej, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierujący Fiatem Seicento wpadł w poślizg i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Pojazd zatrzymał się na dachu.

Kraksa na węźle Komorowice - 12.04.2019 · fot. Bielskie Drogi


Kierowca zdołał opuścić auto o własnych siłach. Koło niego zatrzymali się pracownicy służby drogowej, którzy zgasili pracujący silnik i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego. Szczęśliwie kierujący wyszedł z opresji tylko z drobnymi obtarciami. Nie było konieczności hospitalizacji.

Na czas prowadzonych działań służb ratunkowych i późniejszej akcji pomocy drogowej, zjazd od strony Cieszyna na Warszawską w stronę Czechowic-Dziedzic został zablokowany. Kierowcy chcący skorzystać z tej nitki, musieli zawrócić na kolejnym zjeździe przy ulicy Niepodległości (węzeł Rosta).

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.