Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3989

[FOTO] Potrącenie pieszej na ulicy Cieszyńskiej, ranna trafiła do szpitala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 12 kwietnia około godziny 20:00 na ulicy Cieszyńskiej w okolicach stacji paliw BP, doszło do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierujący Chevroletem potracił 29-letnią kobietę przechodzącą przez jezdnię. Interweniowały dwa patrole policji i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Potrącenie na ulicy Cieszyńskiej - 12.04.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zdarzenie miało miejsce w okolicy przejścia dla pieszych, jednak na tę chwilę nie wiadomo czy piesza znajdowała się bezpośrednio na przejściu oraz w jakim kierunku się poruszała. Pojazd marki Chevrolet będący taksówką, poruszał się w stronę Ronda Niemena i ma uszkodzone lewe lusterko (od strony kierowcy).

Kobieta trafiła do szpitala z groźnie wyglądającymi obrażeniami głowy. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. W czasie akcji ratowniczej ulica Cieszyńska była zablokowana. Utrudnienia w ruchu trwały kilkanaście minut. W tej chwili przejazd odbywa się już bez przeszkód.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.