Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4186

Na boisko szkolne przyszli bez piłki, ale z marihuaną. Zostali zatrzymani

Policyjni wywiadowcy zatrzymali trzech młodych mieszkańców powiatu bielskiego, którzy przynieśli na boisko szkolne w Międzyrzeczu Górnym marihuanę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, zajęli się nimi kryminalni z bielskiego referatu antynarkotykowego. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstw z ustawy antynarkotykowej, za co grozi im do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na boisku szkolnym w Międzyrzeczu Górnym. W miejsce, gdzie popołudniami młodzież przychodzi grać w piłkę i spędzać aktywnie wolny czas, przyszło także trzech młodych mężczyzn. 22-latek i dwóch 18-latków nie mieli jednak sportowych planów. Ich podejrzane zachowanie zwróciło uwagę policjantów z wydziału prewencji bielskiej komendy, którzy w nieumundurowanym patrolu pełnili w tym rejonie służbę.

Jak się okazało, młodzi mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone przez stróżów prawa, a cała trójka zatrzymana. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grożą im nawet 3 lata więzienia. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje teraz sąd.

Rejon, gdzie doszło do zatrzymania, jest objęty planem działania priorytetowego dzielnicowego z komisariatu w Jasienicy. Jest to element programu "Dzielnicowy bliżej nas". Dzielnicowy z Międzyrzecza objął szczególnym nadzorem okolicę szkolnego boiska, gdzie w przeszłości dochodziło do zakłócania ładu i porządku publicznego. W to miejsce kierowane są też dodatkowe patrole policji.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.