Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2487

Mirosława Nykiel chce zostać europosłanką naszego regionu

Dziś przed drzwiami bielskiego Ratusza odbył się briefing Koalicji Europejskiej, w trakcie którego oficjalnie zaprezentowano kandydaturę Mirosławy Nykiel do Parlamentu Europejskiego.

nykiel
Briefing prasowy Koalicji Europejskiej · fot. bielsko.info


Oprócz posłanki Mirosławy Nykiel w spotkaniu z mediami wzięli udział posłowie Borys Budka i Mirosław Suchoń, były marszałek województwa śląskiego, a obecnie radny sejmiku Wojciech Saługa oraz prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Mirosława Nykiel podkreślała, że nieprzypadkowo w Bielsku-Białej rozpoczyna swoją kampanię, ponieważ jest od dawna związana z naszym miastem. - Tutaj wychowywały się moje dzieci. Tutaj wychowują się moje wnuki. Tutaj zakładałam ruch solidarnościowy - poinformowała Mirosława Nykiel.

nykiel
Briefing prasowy Koalicji Europejskiej · fot. bielsko.info


Posłanka podkreśliła, że w Parlamencie Europejskim nie zapomni o naszym regionie. - Poznałam lokalne problemy. Chce być europosłanką, która będzie pamiętać o regionie. Chcę być europosłanką dla tego regionu - dodała.

Przypominamy, że Mirosława Nykiel otrzymała wysokie, trzecie miejsce na liście Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.