Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 5813

[FOTO] Srogi dzwon na Partyzantów. Dwie osobówki i betoniarka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 6 kwietnia około godziny 10:30 na skrzyżowaniu Partyzantów z Powstańców Śląskich w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i betoniarki. Wyglądało groźnie, ale szczęśliwie skończyło się tylko na uszkodzonych samochodach.

Kraksa na ulicy Partyzantów - 6.04.2019 · fot. ML


Zawinił kierowca Peugeota 308, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyku. Mężczyzna postanowił skręcić w lewo w ulicę Powstańców Śląskich, ale w trakcie manewru wymusił pierwszeństwo na kierowcy Volkswagena Tiguana. Ten pojazd również poruszał się ulicą Partyzantów, ale w przeciwnym kierunku. Doszło do zderzenia czołowo-bocznego, po którym Peugeot siłą odrzutu został wepchnięty na stojącą w ulicy Powstańców Śląskich betoniarkę.

Nikt nie ucierpiał. Interweniowali policjanci, którzy ukarali sprawcę mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały około 45 minut.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.