Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3369

Bielscy policjanci wyeliminowali 4 przestępców za kierownicą

Bielscy policjanci w ciągu jednej doby wyeliminowali z ruchu drogowego aż 4 przestępców. Policjanci bielskiej drogówki oraz mundurowi z bielskich komisariatów i oddziału prewencji w Wapienicy nie pobłażają na wykroczenia drogowe. Jak się często okazuje przyczyną łamania przepisów jest alkohol lub brak uprawnień do prowadzenia pojazdów.

39-letni mieszkaniec powiatu bielskiego został zatrzymany w Kozach przez mundurowych z bielskiej drogówki kiedy kierował swoim Fordem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Chwilę później w Bielsku-Białej w ręce policjantów z wydziału ruchu drogowego wpadł 35-letni bielszczanin, który zdecydował się na jazdę pomimo zakazu wydanego przez sąd w Żywcu.

Policjanci z bielskiej jedynki zatrzymali z kolei 39-latka z Bielska-Białej, który na osiedlu Złote Łany prowadził pojazd pomimo zabrania mu uprawnień do kierowania pojazdami, a podczas kontroli drogowej badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Uwagę mundurowych z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Wapienicy, patrolujących ulicę Batorego w Bielsku, zwrócił kierujący Seatem Ibizą. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Zatrzymany do kontroli drogowej 19-latek jechał na podwójnym gazie i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz o dalszym losie zatrzymanych zdecyduje prokurator. Za przestępstwa poza karą pozbawienia wolności do 3 lat grozi im także wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.