bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2480

29-latek zaatakował na przystanku mężczyznę. Groził mu nożem

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, który zaatakował swoją ofiarę nożem. Napastnik groził pokrzywdzonemu, żądając wydania gotówki. Krótko po tym zdarzeniu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Do napaści doszło w niedzielę nad ranem na przystanku autobusowym przy bielskiej ul. Piastowskiej. 29-latek zaatakował jednego z podróżnych. Groził mężczyźnie nożem i żądał wydania gotówki. Na szczęście pokrzywdzony zdołał się obronić i uciekł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci chwilę później zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia może trafić do więzienia na co najmniej 3 lata. Dziś o jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.